Uwaga: aby móc skorzystać z formularza rejestracji na wydarzenie, należy się zalogować.

Wybrana grupa

Cykl spotkań z trenerem nauczycieli Lambrechtem Spijkerboer (rejestracja zakończona)

Termin: 2017-05-08 — 2017-05-12 | Rejestracja: 2017-04-25 — 2017-05-05

Lambrecht Spijkerboer początkowo pracował jako nauczyciel nauk ścisłych i matematyki w szkole średniej. Po dwunastoletnim doświadczeniu został zaproszony do pracy w roli trenera nauczycieli. Pracował w Teachertraining College w Utrechcie, instytucji stawiającej za cel swoich działań poprawę jakości edukacji. Od 2016 roku jest założycielem SPIJKERBOER STA, prywatnej firmy doradczej ds. Edukacji. Lambrecht Spijkerboer od wielu lat szkoli nauczycieli oraz studentów w wielu krajach Europy i świata.

Podczas swojego pobytu w Poznaniu Lambrecht Spijkerboer m.in. poprowadzi trzy warsztaty dla nauczycieli matematyki oraz dla studentów. Udział w zajęciach jest darmowy.

Zajęcia będą prowadzone w języku angielskim. Współorganizatorzy tych warsztatów – nauczyciele matematyki w szkołach z wykładowym językiem angielskim, będą pomagać w tłumaczeniu.

Didactical models

• Data wydarzenia: 2017-05-08
  • Godziny trwania wydarzenia: 17:15–20:00
  • Rejestracja: 2017-04-25 — 2017-05-05
  • Limit miejsc: 30

Opis wydarzenia

Warsztat ten będzie zaproszeniem do podzielenia się pomysłami na efektywne  nauczanie matematyki. Prowadzący  w oparciu o zadania z podręcznika przeznaczonego dla uczniów gimnazjum  (Modern Mathematics) używanego w Holadnii postara się pokazać jak  świadomość istnienia różnych modeli/koncepcji dydaktycznych pozwala nam efektywnie pracować z uczniem.

Warsztat przeznaczony jest dla nauczycieli oraz studentów

Spotkanie odbędzie się na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu, sala posiedzeń Rady Wydziału (A1-33,34)

Drukuj tę stronę Wróć